DVA REMIJA U NOVOM SADU

(28.4.2024) – Fudbaleri Mladost GAT- a remizirali su na svom terenu protiv ekipe Kolubare iz Lazaraveca 1:1 u okviru 32. kola PLS.

Pravo uzbuđenje viđeno je nadoknadi vremena kada su gosti poveli u 94. minutu golom Vukašina Braunovića. Samo tri minuta kasnije Mihailo Ilić dobio je crveni karton. Domaćin je uspeo da iskoristi igrača više i poravnao rezultat u 98. minutu preko Đorđa Šušnjara.

Nakon odigranog drugog kola Mladost se nalazi na poziciji broj pet sa 36 osvojenih bodova, a Kolubara na mestu broj četiri sa dva boda više.

Ekipa RFK Novog Sada odigrala je nerešeno pred svojim navijačima 1:1 protiv Metalca u meču 32. kola PLS.

Domaćin je došao do prednosti u 55. minutu, a gosti su do izjednačenja stigli u 87. minutu. Novi Sad se trenutno nalazi na mestu broj sedam sa 24 osvojena boda, dok je Metalac na trećem mestu sa 41 osvojenim bodom. I ako se grčevito bore, fudbaleri Novog Sada teško će izbeći ispadanje u niži rang.