JAVORU TRI BODA KOD KUĆE PROTIV SPARTAKA, NIŠLIJE SE ODBRANILE U PAZARU

(12.2.2023) – Odigrane su utakmice 21. kola Superlige Srbije u fudbalu.

RADNIK – MLADOST (L) 1:0, poslednjeplasirani Surduličani zabeležili su minimalnu pobedu golom Radulovića u 89. minutu.

ČUKARIČKI – RADNIČKI 1923 3:2, posle 0:0 u prvom poluvremenu Tomović dovodi Brđane u vođstvo u 66. minutu. Radnički 1923 golovima Džofrija u 72. i Zorića u 81. ide ka pobedi, ali Lučić u 90 i Docić u 96. minutu donose Čuki drugu prolećnu pobedu.

TSC – NAPREDAK  2:0, rutinska pobeda domaćih golovima Ratkova u 21. i Jovanovića u 28. minutu.

VOŽDOVAC – C.ZVEZDA  0:6, šampion je iskoristio crveni karton Đorđevića u 11. minutu i vrlo brzo stekao prednost golovima Kange (14), Bukarija (19) i Kataija (24. minut). U nastavku još su bili precizni Vigo (64), Kangva (77) i Ivanić (82. minut).

VOJVODINA – KOLUBARA  3:0, domaći su sva tri gola dali u nastavku, Simić u 46, Čumić u 65. i Malbašić u 73. minutu meča

PARTIZAN – MLADOST GAT     0:4, ne, nije greška. Pretposlednji na tabeli deklasirao je drugog na tabeli golovima Gala u 4, Dal Bela u 11, Maksimovića iz penala u 54. i Milića u 56. minutu. Ovo je jedan od najtežih poraza kod kuće Partizana u istoriji kluba.

JAVOR – SPARTAK  1:0, jedini gol postigao je Tanko u 35. minutu.

NOVI PAZAR – RADNIČKI (N)  0:0, nije bilo golova, ali je sudija Jovanović pokazao sedam žutih kartona.

Crvena zvezda je prva sa 57 bodova, Partizan ima 46, TSC 42, Čukarički 41, Vojvodina 37, Novi Pazar 35, Voždovac 34, Radnički 1923 25, Kolubara 23, Javor 22, Radnički (N) 21, Napredak 19, Mladost (L) i Spartak 18, Mladost GAT 16, Radnik 13 bodova.