KECMANOVIĆ SE NAMUČIO SA IMBEROM

(25.3.2023) -Miomiru Kecmanoviću trebalo je skoro tri sata igre da bi došao do velike pobede i plasmana u treće kolo Mastersa u Majamiju.

Srpski teniser je preživeo dramu i na kraju uspeo da slomi otpor Iga Imbera u tri seta 6:4, 6:7, 7:6.

Bila je ovo igra živaca, Francuz je pružio neverovatan otpor i ozbiljno namučio Kecmanovića kome je krenulo dobro pa je osvojio prvi set.

Posle 6:6 u drugom setu prvi taj-brejk je bio loš po Mišu, jer se nije dobro snašao i Imber je iskoristio svoje šanse, pa je izjednačio na 1:1.

Isti princip važio je u trećem setu, bilo je opet 6:6, ali je sada Kecmanović skupio snagu za trijumf u taj-brejku i ukupno 2:1 u setovima.

Naredni korak je još izazovniji, pošto će u trećem kolu imati duel sa sedmim igračem sveta Andrejom Rubljovim.