LOŠA UVERTIRA ZVEZDINIH KLINACA PRED MEČ PRVOTIMACA

(7.11.2023) – Omladinci Crvene zvezde poraženi su od Lajpciga (1:0) na krovu “TC Stadion”, u meču četvrtog kola Lige šampiona za mlade.

U Prvom poluvremenu nismo videli mnogo uzbuđenja, da bi na startu nastavka gosti bili ti koji su organizovali opasne napade. U finišu meča Bubanj je imao dobru šansu, ali je jako loše zahvatio loptu, tako da do promene rezultata nije došlo. Jedini pogodak za goste postigao je Janik Eduardo u 73. minutu utakmice. On je dobio loptu na ivici kaznenog prostora, sa nekoliko driblinga je stvorio dobru poziciju iz koje je savladao Drakšića.

U drugom meču grupe Mančester siti je pobedio Jang Bojs rezultatom 3:0. “Građani” su prvi u grupi sa 10 bodova, koliko ima i Lajpcig i upravo su ove dve ekipe obezbedile prolaz u narednu fazu. Crveno- beli zauzimaju treće mesto sa tri, dok je Jang Bojs bez bodova.