NAPREDAK SA 1:1 ZAUSTAVIO CRVENU ZVEZDU

Odigrane su preostale tri utakmice 27. kola Superlige Srbije.

SPARTAK – RADNIČKI (N) 0:1 / Tri boda gostima doneo je Petrov u 34. minutu.

NAPREDAK – C. ZVEZDA 1:1 / Zvezda je povela u 34. minutu preko Ivanića, a bod domaćinu doneo je Matić u 85. minutu meča.

ČUKARIČKI – VOŽDOVAC 3:1 / Gosti su poveli iz penala u 21. minutu golom Burmaza, ali samo dva minuta kasnije izjednačio je Tomović. Agresivnom igrom preko Docića u 55. iz penala i Ivanovića u 61. minutu Čukarički je zabeležio pobedu i ostao u igri za drugo mesto.

Prvenstvo postaje sve neizvesnije, sem borbe za prvaka pošto Zvezda ima 73 boda. Sledi TSC sa 55, Partizan sa 54 i Čukarički sa 53 boda. Tu je i Vojvodina sa 47. bodova koja u narednom kolu dočekuje Partizan, Novi Pazar ima 44, Voždovac 39, a za plej-of se bore Radnički 1923 i Kolubara sa po 33 boda. Biće žestoko i u borbi za opstanak – Napredak ima 27, Radnički (Niš) i Javor 26, Spartak 24, lučanska Mladost 21, Radnik 20 i novosadska Mladost GAT 18 bodova,