Partizan porazom završio prvenstvo

Fudbaleri Partizana su na loš način završili ovogodišnju sezonu u fudbalskoj Superligi Srbije. Oni su, u poslednjem kolu takmičenja, izgubili od ekipe Mladosti iz Lučana. Rezultat u Lučanima je bio 1:0 (poluvreme 1:0). Jedini gol na utakmici je postigao fudbaler Mladosti Milan Bojović u 24. minutu igre.

Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, je bio nezadovoljan porazom pa je, nakon utakmice, izjavio:

” Teško je pobeđivati sve utakmice… Mladost je dobar protivnik, mi smo puno puta pobedili ove sezone i sada shvatamo koliko je teško uvek pobeđivati. Nije normalno pobediti sve… Imali smo šanse koje nismo koristili, nismo bili dovoljno dobri da ostvarimo trijumf, dok je Mladost koristila svoje prilike.”

O finalu Kupa Srbije, koje Partizan igra protiv Crvene zvezde, Stanojević kaže:

” Spremamo se za derbi i potrudićemo se da nakon ovog rezultata izvučemo pouke, te se što bolje spremimo za taj meč koji je totalno drugačiji.”