PARTIZAN U NADOKNADI VREMENA POBEDIO IMT

(3.9.202) – Uzbudljiv meč na Voždovcu, uz preokret i dramu dobili su fudbaleri Partizana protiv IMT-a sa 3:2.

Igrao se u 5. minut kada je Vukić doneo prednost domaćinu, a traktoristi su u 56. minutu došli do 2:0 pošto je Kodžić iskoristio dodavanje Radočaja i savladao Jovanovića.

Izabranicima Igora Duljaja u 60. minutu je gol Aranđela Stojkovića poništen zbog ofsajda.

Ipak, u 71. minutu Saldanja smanjuje na 2:1, u 90. minutu je Bibars Natho iz penala izjednačio, da bi u 95. minutu Nemanja Nikolić pogodio za pobedu crno-belih i izazvao erupciju oduševljenja navijača na tribinama.

Mladost je u Lučanima pobedila Spartak sa 2:1.

Doneo je prednost domaćinu Silue u 39. minutu, izjednačio je Ubiparip u 66, da bi opet Varjačić bio čovek odluke u 90. minutu meča.