POVRATAK ALEKSANDRA MITROVIĆA I POGODAK KOJIM JE SAUTEMPTON IZBAČEN IZ PREMIJER LIGE

(13.5.2023) – Alekandar Mitrović se vratio i bilo mu je potrebno samo sedam minuta da postigne gol! Napadač reprezencije Srbije je pokazao koliko je moćan u kaznenom prostoru i postigao 12. pogodak u sezoni.

Zbog suspenzije je morao da propusti čak osam utakmica, a danas je dobio šansu na meču protiv Sautemptona, koji je porazom od Fulama od 2:0 i zvanično ispao u drugi rang takmičenja, odnosno u Čempionšip.

Vilson je sjajno centrirao, a onda se poklonio kralj Mitrović i postigao gol nakon velikog posta. Na prethodnih šest utakmica na kojima je nastupio nije našao put do mete, ali je sada motivisan i željan terena, odmah pokazao kakav je napadač. Ušao je u igru u 67. minutu utakmice, da bi u 72. minutu učinio ono što najbolje zna – postigao gol.

Majstorski se snašao u kaznenom prostoru domaće ekipe i u padu zahvatio loptu i tako savladao golmana Svetaca.

IZVOR: MERIDIAN SPORT