TRAKTORISTI ISPRATILI BRĐANE SA TRI GOLA U MREŽI

(18.8.2023) – IMT je zabeležio drugu uzastopnu pobedu u Superligi pa je u prvoj utakmici četvrtog kola deklasirao Čukarički sa 3:0.

Ekipa Nebojše Jandrića, bivšeg pomoćnog trenera u Čukaričkom igra efikasno. Momci su postigli 10 golova u četiri kola, mladi igrači su željni dokazivanja i sa pravom možemo da očekujemo još bolje partije Traktorista.

Čukarički je napravio rizičan potez pred ovo gostovanje, trenera Dušana Kerkeza je smenio Igor Matić i to se nije pokazalo pozitivno za ekipu. Problem nije u ovom porazu, već u činjenici da Brđani ulaze u seriju ozbiljnih utakmica, a prva je već u sredu u Atini protiv Olimpijakosa.

IMT je došao do prednosti u 34. minutu preko Luke Lukovića. Posle greške Ćalasana na sredini terena, bivše krilo Čukaričkog je povelo kontru, ušlo u šesnaesterac i uspelo da savlada Filipovića.

Na sličan način domaći su dali još dva gola. Stamenić je posle odbitka duplirao prednost u 77, a tačku na pobedu je stavio Miloš Luković u 92. minutu. Ovo je 17-godišnjem napadaču četvrti gol od starta prvenstva, za konačnih IMT – Čukarički 3:0.