TSC MINIMALNIM REZULTATOM POBEDIO RADNIČKI IZ KRAGUJEVCA

(12.8.2023) – Fudbaleri TSC-a pobedili su kragujevački Radnički rezultatom 1:0, u okviru trećeg kola Superlige Srbije.

Izabranici Žarka Lazetića su uz dosta muke stigli do tri boda, a jedini gol postigao je Saša Jovanović u 85. minutu utakmice.

Asistent kod pogotka bio je Marko Rakonjac, koji je u igru ušao u drugom poluvremenu.

Imao je tim iz Bačke Topole inicijativu, veći broj prilika, ali je do same završnice morao da juri gol vredan pobede.

TSC trenutno ima sedam bodova, dok je Radnički upisao i treći uzastopni poraz, a jedini gol Kragujevčani su dali protiv Čukaričkog.

Ekipa TSC-a već u utorak ima novi izazov, a to je Braga, koja ima zalihu iz prve utakmice kvalifikacija za Ligu šampiona (3:0).