TSC RUTINSKI SA ČUKARIČKIM

(5.11.2023) – Čukarički je na svom terenu izgubio od TSC-a u derbiju 14. kola Superlige Srbije sa 2:0.

Igrao se 23. minut meča kada je Ćalušić pronašao Cvetkovića, a ovaj prosledio loptu u mrežu za 1:0. Pokušavao je Čukarički izmenama da promeni nešto u svojoj igri i dođe do izjednačenja, ali je odolevao TSC naletima domaćina i u završnici meča obezbedio trijumf.

U 83. minutu Cvetković je loše izbačenu loptu Vranješa pretvorio u gol i postavio konačnih 2:0.

Voždovac je na svom terenu dočekao ekipu Radničkog iz Niša i remizirao 1:1.

Posle pola sata igre bez golova, mrežu gostiju načeo je Burmaz pogotkom u 32. minutu za vođstvo Voždovca od 1:0.

Međutim, nije previše očajavao Radnički koji je strpljivo čekao svoju šansu za izjednačnje, da bi je na kraju dočekao. Igrao se 43. minut meča kada je Fraj proigrao Petrova, a ovaj prosledio loptu u mrežu za 1:1.

Nije tako izgledalo, ali je najinteresantnije bilo u Novom Sadu gde su Vojvodina i Železničar odigrali 2:2.

Posle brzog vođstva domaćih golovima Milosavljevića u 12. i Vukanovića u 14. minutu očekivala se katastrofa Pančevaca. Ipak, gosti su iskoristii opuštanje Lala i preko Šušnjara u 63. i Lakićevića u 76. minutu stigli do izjednačenja i podele bodova.