VRŠAC BOLJI OD METALCA, MLADOST GAT NASTAVLJA BORBU ZA OPSTANAK

(8.5.2024) – Fudbaleri Vršca savladali su na svom terenu ekipu Metalca minimalnim rezultatom 1:0, u okviru 34. kola PLS.

Jedini pogodak na meču viđen je u 42. minutu, a delo je Davida Ivića, čime je doneo važna tri boda. Nakon ove utakmice Vršac je na prvom mestu plej- auta sa 46 osvojena boda, dok se Metalac nalazi u zoni ispadanja na šestom mestu sa 41 osvojenim bodom.

Ekipa Mladost GAT- a bila je bolja na gostujućem terenu od ekipe Radničkog sa Novog Beograda rezultatom 2:0.

Oba gola viđena su u drugom poluvremenu. Goste je u vođstvo doveo Bojan Čečarić u 49. minutu, a prednost je duplirao Miroslav Bjeloš u 82. minutu.

Posle ove utakmice ekipa Mladost GAT- a nalazi se u na poziciji broj četiri sa 41 osvojenim bodom, dok su Novobeograđani već prežaljena ekipa koja će odigrati još tri kola do kraja šampionata radi formalnosti.