ALEKSANDAR MITROVIĆ NOVIM GOLOM DEMANTOVAO SAUDIJSKE MEDIJE

(3.11.2023) – Fudbaleri Al Hilala savladali su na gostovanju Al Fateh rezultatom 2:0 u meču 12. kola saudijske Pro lige.

Mrežu protivnika je već u šestom minutu načeo Aleksandar Mitrović, za kojeg su tamošnji mediji pred ovaj meč preneli informaciju da je povređen i da neće igrati. Srpski reprezentativac je sa “bele tačke” stigao do svog devetog pogotka u desetom meču u tamošnjem šampionatu. Do kraja je rezervista Naser Al Davsari u 93. minutu postavio konačnih 2:0 protiv ekipe čiji je trener hrvatski stručnjak Slaven Bilić. Aleksandar Mitrović je na terenu proveo 94. minuta, dok je njegov saigrač iz reprezentacije Sergej Milinković- Savić takođe bio starter i zabeležio 75 minuta u igri.

Al Hilal je sa nova tri boda stigao do sedam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Al Nasr koji tek treba da odigra svoj meč. Al Hilal u narednom kolu dočekuje Al Tavon.