ČUKARIČKI USPEŠNO POČEO DRUGI DEO ŠAMPIONATA

(4.2.2023) – Čukarički i Spartak sastali su se u Subotici a zanimljivost je da je beogradski tim jedanaesti put u poslednjih 12 međusobnih utakmica trijumfovao, ovoga puta rezultatom 3:1.

Nakon gledanja VAR-a sudija je u 15. minutu pokazao na penal za Čukarički, pošto je rukom igrao Nikola Srećković. Minut kasnije gol sa bele tačke postiže Luka Adžić.

Subotičani su izjednačili u 74. minutu preko Srđana Hrstića, a novu prednost gostima donosi Vladimir Lučić u 83. minutu, posle situacije kada su se dva igrača Spartaka sudarila u kaznenom prostoru, a Lučić je taj trenutak iskoristio.

Konačan rezultat postavio je Stefan Tomović u trećem minutu sudijske nadoknade posle kontre i driblanja protivnika na ivici šesnaesterca.

Ekipa sa Banovog brda u narednom kolu dočekuje Radnički iz Kragujevca, dok Spartak gostuje Javoru.