MINIMALNI TRIJUMF MLADOSTI, VOJVODINA NAKON PREOKRETA DO POBEDE

(8.3.2024) – Ekipa Mladosti iz Lučana došla je do velike i iznenađujuće pobede u 24. kolu Superlige Srbije, pošto su na svom terenu bili bolji od ekipe Čukaričkog (1:0).

Jedini gol za Mladost je postigao Žarko Udovičić koji je tako svojim pogotkom doneo velika tri boda domaćem timu. U sledećem kolu Mladost očekuje novo teško gostovanje, jer im sledi put u Bačku Topolu na megdan TSC, dok Čukarički čeka Spartak.

U Novom Sadu, Vojvodina je nakon preokreta bila bolja od Voždovca.

Fudbaleri Voždovca su preko Fleminga došli do prednost u 22. minutu sa bele tačke, ali je Vojvodina ipak stigla do izjednačenja preko Mateusa Indija u 83. minutu. I tu nije bio kraj uzbuđenjima, jer je u 96. minutu Lazar Jovanović postigao gol vredan tri boda.

Voždovac sada očekuje novo gostovanje i to sada ekipi Novog Pazara, dok Vojvodina će na svom terenu dočekati IMT.