U RADNIČKOM OKRŠAJU BOLJI KRAGUJEVČANI

(11.2.2024) – U prvoj nedeljnoj utakmici 20. kola Superlige Srbije Radnički 1923 pobedio je na domaćem terenu Radnički iz Niša 3:2.

Prvo se u listu strelaca upisao Sali Viždi u šestom minutu meča, da bi Milutin Vidosavljević postigao dva gola za domaće u 47. i 59. minutu, Gosti su samo uspeli da ublaže poraz golovima Jusufa Bamidelea u 73. i Stefana Cvetkovića u 85. minutu.

Ekipa iz Kragujevca se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli Superlige sa 26 bodova, a u sledećem kolu će na svom terenu dočekati Vojvodinu, dok je Radnički iz Niša na 15. poziciji sa 17 osvojenih bodova i u narednom kolu dočekuje Javor.

TSC je na gostovanju IMT-u pobedio sa 2:0.

Oba gola gosti su dali u završnici meča, Pantović u 71. i Sos Bence u 83. minutu meča.

TSC je usamljen na trećem mestu sa 40 bodova i u narednom kolu čeka Radnik , dok je IMT jedanaesti sa 21. bodom i gostuje Partizanu.